#pokonajMYkryzys i porozmawiajmy – ruszyła infolinia pro bono dla biznesu

#pokonajMYkryzys i porozmawiajmy – ruszyła infolinia pro bono dla biznesu

Działając w ramach kluczowej specjalizacji kancelarii Filipiak Babicz Legal, restrukturyzacja
i upadłość, wyszliśmy z inicjatywą darmowej pomocy dla biznesu i doradców.
W ramach #pokonajMYkryzys uruchomiliśmy indywidualne konsultacje w formie infolinii. Codziennie od 12 do 15 nasi prawnicy udzielą odpowiedzi na pytania związane z restrukturyzacją
i upadłością oraz sytuacją przedsiębiorstw w czasach kryzysu gospodarczego.

Kryzys wywołany przez COVID-19 dotknął wszystkie gałęzie polskiej gospodarki. Wielu przedsiębiorców walcząc o przetrwanie na rynku sięga po narzędzia pomocowe z Tarczy Antykryzysowej, przeprowadza restrukturyzację wewnętrzną swoich firm, a jeśli środki te okazują się niewystarczające korzysta z ochrony, jaką daje restrukturyzacja sądowa.

System dał nam narzędzia do użycia – restrukturyzację, a jako krok dla wielu ostateczny – upadłość. Ale jak ich użyć w sposób najlepszy dla przedsiębiorcy? Są to obecnie problemy dnia codziennego dla wielu przedsiębiorców. Wychodząc im naprzeciw zapraszamy do korzystania z pomocy naszych prawników za pośrednictwem infolinii.

Infolinia jest również odpowiedzią na potrzeby kontrahentów takich biznesów, gdzie nasz główny klient, dla którego dostarczaliśmy produkty od lat, przechodzi proces restrukturyzacji.

Jest wiele sposobów na poradzenie sobie z obecną sytuacją, chętnie pomożemy wybrać te najlepsze. Czekamy codziennie od 12 do 15 pod numerem: 61 660 48 51

Portal tworzony przez:

FilipiakBabicz.com

Obserwuj nas

Follow us

Posłuchaj podcastu ResTrue Talks.