Hybryda jest optymalnym rozwiązaniem

Hybryda jest optymalnym rozwiązaniem

Hybryda jest optymalnym rozwiązaniem.

Przedstawiciele branży eventowej podkreślają, że jak dotąd najlepszym miesiącem dla prowadzonej przez nich działalności był czerwiec. Właśnie wtedy zauważono wzmożone zainteresowanie różnego rodzaju wydarzeniami wynikające z uspokojenia społecznych nastrojów będącego następstwem odmrożenia gospodarki. Obecnie jednak, wraz z zapowiedziami kolejnej fali i kolejnych obostrzeń dostrzega się dużą ostrożność po stronie klientów w planowaniu jesiennych wydarzeń. Dlatego też przedstawiciele branży eventowej podkreślają, że hybrydowe organizowanie spotkań, czyli częściowo stacjonarnych a częściowo on-line jest optymalnym rozwiązaniem, które w momencie wzrostu zachorowań będzie podlegać modyfikacji a nie odwołaniu.

Wiele firm przetrwało szesnastomiesięczny czas zastoju tylko dzięki wsparciu udzielonemu w ramach pierwszej i drugiej tarczy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR), które szacuje się na kwotę 600 mln złotych.

Źródło: https://edgp.gazetaprawna.pl/e-wydanie/58021,13-lipca-2021/73096,Dziennik-Gazeta-Prawna/757329,Branza-eventowa-jeszcze-sie-nie-rozpedzila.html

Portal tworzony przez:

FilipiakBabicz.com

Obserwuj nas

Newsletter

Uproszczona restrukturyzacja

Dołącz do newslettera, aby pobrać e-book

Newsletter

Zapisz się na newsletter i otrzymuj dodatkowe informacje