Rozwiązania prawne i możliwości wsparcia dla firm w świetle implementacji Dyrektywy Drugiej Szansy

Rozwiązania prawne i możliwości wsparcia dla firm w świetle implementacji Dyrektywy Drugiej Szansy

W najbliższy piątek 2 czerwca odbędzie się konferencja zatytułowana „Rozwiązania prawne i możliwości wsparcia dla firm w świetle implementacji Dyrektywy Drugiej Szansy” organizowana przez Uczelnię Łazarskiego i Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości – Biuro Regionalne w Poznaniu.

W trakcie wydarzenia zostaną omówione przyczyny i symptomy zwiastujące nadejście sytuacji kryzysowej, możliwości jakie niesie z sobą wszczęcie postępowania restrukturyzacyjnego oraz rodzaje wsparcia oferowana przez instytucje publiczne.

Celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości i wiedzy przedsiębiorców na temat dostępnych możliwości, których wykorzystanie daje drugą szansę przedsiębiorstwu.

Tytułowe zagadnienia przybliżać będą praktycy, mianowicie: prawnicy, doradcy restrukturyzacyjni oraz przedstawiciele instytucji publicznych oferujących pomoc w zakresie uzyskania dotacji.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia: https://ipuir.lazarski.pl/pl/konferencje-i-seminaria/rozwiazania-prawne-i-mozliwosci-wsparcia-dla-firm-w-swietle-implementacji-dyrektywy-drugiej-szansy/

Portal tworzony przez:

FilipiakBabicz.com

Obserwuj nas

Follow us

Posłuchaj podcastu ResTrue Talks.