Odcinek 7. podcastu ResTrue Talks.

Odcinek 7. podcastu ResTrue Talks.

Kolejny, 7. odcinek podcastu ResTrue Talks. jest już dostępny na YouTubie i na Spotify.

W najnowszym materiale:

  • Patryk Filipiak zainicjował mini cykl, w ramach którego będzie omawiać finalny etap wdrożenia unijnej Dyrektywy w sprawie ram restrukturyzacji zapobiegawczej do polskiego porządku prawnego. Aktualnie skoncentrował się na wyjaśnieniu proponowanych zasad przyjmowania i zatwierdzania układu.
  • Na kanwie konferencji zorganizowanej przez The Conference on European Restructuring and Insolvency Law (CERIL) w Wilnie w połowie kwietnia, Patryk Filipiak przeprowadził rozmowę z przedstawicielami tego międzynarodowego stowarzyszenia, mianowicie z Profesorem Reinout Vriesendorp i Profesorem Gert-Jan Boon na temat wdrażania wspomnianej już unijnej Dyrektywy w pozostałych państwach członkowskich.
  • Z kolei, adw. Bartosz Groele z Kancelarii Groele i Wspólnicy zrelacjonował obrady 64 sesji V Grupy Roboczej United Nations Commission on International Trade Law (Unicitral) przy ONZ, która miała miejsce w maju w Nowym Yorku.
  • Natomiast dr Ulyana Zaremba przeanalizowała i omówiła statystyki postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych za pierwszy kwartał tego roku.

Serdecznie zachęcamy do słuchania i komentowania!

Portal tworzony przez:

FilipiakBabicz.com

Obserwuj nas

Follow us

Posłuchaj podcastu ResTrue Talks.