Odpowiedzialność członków zarządu i rady nadzorczej w spółkach kapitałowych

Odpowiedzialność członków zarządu i rady nadzorczej w spółkach kapitałowych

Właśnie dzisiaj zaczyna się dwudniowa konferencja zatytułowana „Odpowiedzialność członków zarządu i rady nadzorczej w spółkach kapitałowych„, której organizatorem jest Puls Biznesu. 

Celem tego wydarzenia jest przybliżenie wiedzy na temat odpowiedzialności członków zarządu, uświadomienie istniejących zagrożeń wynikających z wykonywania obowiązków i podejmowania decyzji, a także wskazanie sposobów radzenia sobie z nimi. Stąd też poszczególne wystąpienia będą koncentrować się na szerokim spektrum zagadnień, poczynając od zakresu odpowiedzialności cywilnej, podatkowej, karnej, a kończąc na karno–skarbowej z uwzględnieniem najnowszych nowelizacji prawnych.

Konferencyjna tematyka prezentowana będzie przez doświadczone grono ekspertów: prawników, radców prawnych, ekonomistów oraz członków zarządów i rad nadzorczych.

A więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można tutaj: https://www.pb.pl/konferencje/odpowiedzialnosc-czlonkow-zarzadu-i-rady-nadzorczej-w-spolkach-kapitalowych-b6d22021-7c88-42e3-8317-03a93e3412d8

Portal tworzony przez:

FilipiakBabicz.com

Obserwuj nas

Follow us

Posłuchaj podcastu ResTrue Talks.