Dodatkowe wsparcie

Dodatkowe wsparcie

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii zapewnia, że przedsiębiorcom zostanie udzielone dodatkowe wsparcie finansowe.

Wspomnianym wsparciem mają być objęci przedsiębiorcy działający w branżach nadal silnie odczuwających skutki pandemii koronawirusa. Niezmienna ma pozostać forma oferowanej pomocy. Oznacza to, że przedsiębiorcy będą mogli otrzymać kolejne postojowe i zwolnienie z uiszczania składek ZUS.

Pomoc ma być przyznawana na tych znanych dotąd zasadach, czyli w oparciu o konkretnie wyznaczone kody PKD i wykazanie spadku dochodów. Według podawanych do publicznej wiadomości informacji wsparciem z pewnością ma być objęta branża eventowa, która nadal nie może powrócić do funkcjonowania znanego sprzed pandemii. Jak pisaliśmy wcześniej przedstawiciele tej branży informowali, że starają się prowadzić działalność hybrydową. Niektórzy z nich zdecydowali się na wzniesienie pozwów przeciwko Skarbowi Państwa za poniesione i niemożliwe do odrobienia straty.

Źródło: https://edgp.gazetaprawna.pl/e-wydanie/58048,12-sierpnia-2021/73205,Gazeta-Prawna/759622,Organizatorzy-koncertow-targow-i-szkolen-dostana-kolejne-wsparcie.html

Portal tworzony przez:

FilipiakBabicz.com

Obserwuj nas

Newsletter

Uproszczona restrukturyzacja

Dołącz do newslettera, aby pobrać e-book

Newsletter

Zapisz się na newsletter i otrzymuj dodatkowe informacje