Dyskont Takko Fashion chwali się wynikami finansowymi

Dyskont Takko Fashion chwali się wynikami finansowymi

Dobre wyniki finansowe niemieckiego dyskontu zachęcają do dalszego rozwoju.

Takko Fashion do niemiecki dyskont założony ponad 40 lat temu. Po ugruntowaniu pozycji na niemieckim rynku, dyskont rozpoczął ekspansję międzynarodową. Przez przeszło dwie dekady dał się poznać w 17 krajach europejskich, w tym w Polsce (ok. 47 placówek). Właśnie jego przedstawiciele ogłosili, że odnotowali najlepsze w historii wyniki finansowe. Zestawiając ze sobą wspomniane dane za dwa ubiegłe lata odnotowali wzrost przychodów o blisko 17%. W ich opinii zawdzięczają to uruchomieniu i wdrażaniu kilku projektów. Po pierwsze, cyfrowego programu lojalnościowego. Po drugie, akcji promocyjnej utworzonej z okazji okrągłej, 40, rocznicy powstania. Po trzecie, wznowieniem funkcjonowania sklepu internetowego. Nic więc dziwnego, że skuteczność podjętych działań skłania dyskont do dalszego rozwoju. Doprowadzić do tego ma realizacja strategii rozwoju oparta na: przyśpieszeniu ekspansji, zwiększaniu sprzedaży i położeniu większego nacisku na omnichannel.

Przykład Takko Fashion potwierdza, że dyskonty przemysłowo-odzieżowe cieszą się rosnącą popularnością. Na zainteresowanie nie może narzekać kolejny przedstawiciel tej branży, mianowicie Pepco, który jakiś czas temu również chwalił się dobrą kondycją finansową.

Źródło: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/takko-fashion-z-najwyzszym-rocznym-przychodem-w-historii-czemu-dyskonter-zawdziecza-ten-wynik

Portal tworzony przez:

FilipiakBabicz.com

Obserwuj nas

Follow us

Posłuchaj podcastu ResTrue Talks.